LPM104GNX1 R1

| panel Model | LPM104GNX1 R1 |
|---|---|
| panel Jenama | IVO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LPM104GNX1 R1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 211.2×158.4 mm |
| Garis Besar | 236×176.9×6 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Masa tindak balas | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus IVO LPM104GNX1 R1.
IVO LPM104GNX1 R1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet IVO LPM104GNX1 R1 pdf atau spesifikasi terperinci IVO LPM104GNX1 R1 atau LCD IVO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar IVO LPM104GNX1 R1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
IVO LPM104GNX1 R1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet IVO LPM104GNX1 R1 pdf atau spesifikasi terperinci IVO LPM104GNX1 R1 atau LCD IVO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar IVO LPM104GNX1 R1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LPM104GNX1 R1"
- IVO LPM104GNX1 R1
- Lembaran LPM104GNX1 R1
- Imej LPM104GNX1 R1
- Harga LPM104GNX1 R1
- Pengedar LPM104GNX1 R1

